Match

De Treffers - Fortuna

Game date: Tue. 29 Oct

De kaartverkoop voor de KNVB bekerwedstrijd Fortuna Sittard tegen De Treffers, uit Groesbeek, gaat op 15 oktober van start! Zorg dat je erbij bent op 29 oktober om 21:00, wanneer beide teams strijden om een plek in de volgende ronde.

Voor deze wedstrijd geldt een verplichte 'Auto/Buscombi'. Er zijn 50 parkeerkaarten beschikbaar en er rijd minimaal 1 bus, afhankelijk van de verkoop van de bussen kunnen er nog extra bussen worden ingezet.

Bij de aanschaf van tickets is het belangrijk dat:

  • Autocombi:
    • Per auto heb je één parkeerkaart nodig, deze kun je aanschaffen in de ticketshop onder 'Vervoer & Parkeren'
    • Iedere supporter moet in het bezit zijn van een geldige autokaart.
    • Om het uitvak zo goed mogelijk te vullen wordt er verwacht dat er minimaal 3 mensen in een auto zitten, bij wedstrijden met beperkte parkeergelegenheid wordt hier extra op gecontroleerd.
  • Buscombi:
    Vervoer en entreekaart zitten verwerkt in de de totaalprijs. Entreekaart ontvang je in de bus.
  • Korting FortunaSC
    Fortuna SC leden kunnen hun kaart kopen via de button: 'Verkoop Fortuna SC leden'. Via deze weg ontvangen mensen die lid zijn van de supportersvereniging Fortuna SC €5 korting op de busreis. Zonder lidmaatschap is het niet mogelijk om op deze manier kaarten aan te schaffen.

Tussenstand busverkoop per 15-10
volgt.

Bijzonderheden:

  • Kaarten zijn persoonsgebonden en niet overdraagbaar;
  • Mindervalidenkaarten kunnen worden aangevraagd per mail via: tickets@fortunasittard.nl;
  • Minibusjes toegestaan op aanvraag;
  • Sfeerartikelen, zoals kleine vlaggen en trommels zijn toegestaan;
  • Confetti-shooters en vuurwerk zijn niet toegestaan;
  • Geen eigen consumpties
  • Supporters die in kennelijke staat van dronkenschap verkeren en/of onder invloed zijn van verdovende middelen, worden geweigerd en krijgen geen toegang tot de wedstrijd

Restricties:
Membership of clubkaart verplichting
Één kaart per account

Vervoersregeling:
Verplichte Auto/Buscombi

Capaciteit:
400 plaatsen

Start verkoop:
Fortuna Pioneer: dinsdag 15 oktober om 12:00 uur
Members/clubkaarthouders:
woensdag 16 oktober om 12:00 uur

Einde verkoop:
Maandag 28 okotber om 12:00

Vertrek bussen:
18:00 uur aan de voorkant van het stadion

Omwissellocatie/tijd Autocombi:
Bij uitvak, vanaf 20:00

Prijsopbouw

Autocombi
€15,-

Kaartprijs

€10,-
Calamiteitenfonds/stewardkosten
€5,-

Buscombi
€46,-

Kaartprijs

€10,-
Calamiteitenfonds/stewardkosten
€5,-

Kosten vervoer*

€31,-


* Wanneer je lid bent van de supportersvereniging FortunaSC ontvang je €5,- korting op de busreis.
* Voor dit seizoen zijn de prijzen voor de bus geïndexeerd, waardoor de prijs voor een buskaart met €5,- is verhoogd.