Ivo Pfennings stopt als algemeen directeur bij Fortuna Sittard

Na overleg met de aandeelhouders en de Raad van Commissarissen besluiten Ivo Pfennings en Fortuna Sittard gezamenlijk uit elkaar te gaan.
Ivo Pfennings is sinds eind 2018 werkzaam als Algemeen Directeur van de Club. Na een lange carrière als speler bij Fortuna, volgde een succesvolle carrière in de bankwereld waarna hij vervolgens terugkeerde bij zijn grote liefde Fortuna Sittard.
Tijdens zijn ambtstermijn bij Fortuna Sittard hield Ivo Pfennings toezicht op de professionele ontwikkeling van de club, waarbij hij de commerciële inkomsten, horecadiensten en de maatschappelijke impact in de regio aanzienlijk verhoogde. Dit alles in de periode dat de club de enige vertegenwoordiger van de provincie Limburg bleef in de Eredivisie, het hoogste niveau van het Nederlandse profvoetbal.
Isitan Gun, voorzitter van de Raad van Commissarissen: "Ivo is een voorbeeldige collega, vriend, een echte professional en heeft absoluut zijn stempel gedrukt op de geschiedenis van Fortuna. Als Fortunees van drie generaties en een van de langstzittende Algemeen Directeuren van de huidige Eredivisie, heeft hij de club geholpen een prominente speler te worden, de organisatie na de promotie op te bouwen en ons commerciële en sociale netwerk met onze gemeenschap op te bouwen. Het was voor mij een eer en een voorrecht om met Ivo te mogen werken en we zijn hem eeuwig dankbaar voor zijn bijdrage aan de professionalisering van Fortuna Sittard.”
Ivo Pfennings is trots op zijn tijd bij de club: “Fortuna Sittard heeft van jongs af aan centraal gestaan in mijn leven. Ik voel mij bevoorrecht dat ik zowel als speler en als directeur voor deze prachtige club heb mogen werken. De afgelopen 7 jaar heb ik als Algemeen Directeur de organisatie mogen opbouwen en een bijdrage mogen leveren aan het professionaliseren van de club. Ik ben ontzettend trots om te zien waar de club hedendaags staat en wat voor sterke organisatie er zowel op technisch als operationeel vlak staat.
Al 7 jaar zijn wij onafgebroken een Eredivisieclub en dit straalt de club op alle vlakken uit. Als ik zie waar wij vandaan komen en tegenwoordig staan, dan maakt het mij ontzettend trots dat ik hier onderdeel van heb mogen uitmaken. De volle tribunes in ons stadion, de vele Fortuna shirtjes op de amateurvelden en de forse stijging in de commerciële inkomsten tonen aan dat de club weer enorm leeft in de regio.
Ik wil tot slot iedereen bedanken voor het vertrouwen dat zij in mij hebben getoond de afgelopen jaren. Van het bestuur, de staf, de spelers, het personeel, de partners, de supporters tot aan alle vrijwilligers. Het was een eer om voor jullie te morgen werken en ik wens jullie het allerbeste toe. Echt afscheid nemen doe ik uiteraard niet, want de club zal altijd in mijn hart blijven zitten en ik zal het dan ook van dichtbij blijven volgen.”
Ivo Pfennings wordt vervangen door Martijn Merks als Interim Directeur. (VOER KORTE INFO OVER MARTIJN IN)