Men

Voorbereiding van start

22 June 2025
Reading Time: ${ readingTime }
Home / News / Voorbereiding van start
NR20240629 ETR 092

Na een welverdiende vakantie keert de selectie op zondag 22 juni keert de selectie weer terug op de trainingsvelden in Buchten.

Om 12:00 uur start de eerste seizoen van het nieuwe eredivisieseizoen. Dat gebeurt met een ...-koppige selectie, een mix van bekende gezichten en spelers uit de Fortuna Academy. Het is ook de eerste training van Paul Gladon sinds zijn terugkeer. De aanvaller keerde na twee seizoenen afwezigheid terug in Sittard. Een volledig overzicht van de selectie vind je hieronder.

De eerste training komt voor enkele spelers nog te vroeg. Ramazan Bayram, Samuel Bastien en Daley Sinkgraven zullen niet aansluiten.

Doelmannen

VerdedigersMiddenveldersAanvallers
Luuk KoopmansShawn AdewoyAlen HalilovicKristoffer Peterson
Darijo GrujcicEdouard MichutKaj Sierhuis
Syb van OtteleSjors-Lewis HermsenMakan Aïko
Jasper DahlhausJosip MitrovicOnur Demir
Ivo PintoTristan SchenkhuizenAlessio da Cruz
Rodrigo GuthRyan Fosso

Luka Tunjic

Mitchell DijksRobyn EsajasUmaro Embalo
Remy VitaPaul Gladon


Praktische informatie
De eerste training is uiteraard voor iedereen te bezoeken. Wie met de auto komt, kan deze parkeren op het parkeerveld bij Sport- en Recreatiecentrum Het Anker