Fortuna 1

Bezoekersinformatie: Fortuna Sittard - FC Twente

07 oktober 2026
Leestijd: ${ readingTime }
Home / Nieuws / Bezoekersinformatie: Fortuna Sittard - FC Twente
DSC08721

Na vier weken speelt Fortuna Sittard eindelijk weer een wedstrijd in eigen huis. Op zaterdag 10 oktober ontvangen de geel-groenen FC Twente in het Fortuna Sittard Stadion. Om 20.00 uur wordt er afgetrapt. 

Bezoek jij deze wedstrijd? Lees dan vooraf onderstaande praktische informatie goed door, zodat je optimaal voorbereid naar het stadion komt.

Let op: vanwege de afsluiting van de A2 wordt rondom deze wedstrijd grote verkeersdrukte verwacht. Plan je reis vooraf en vertrek ruim op tijd.

Stadionbezoek
De stadionpoorten openen om 18.00 uur. Bij deze wedstrijd zijn alle poorten naar de reguliere tribunes geopend. Fortuna Sittard – FC Twente staat in het teken van het naderende Oktoberfeest Sittard. Dat zie en hoor je onder meer terug in de Fanzone en verschillende activiteiten rondom de wedstrijd. Meer hierover lees je verderop in het bericht. 

Volg tijdens je bezoek altijd de aanwijzingen van onze stewards en veiligheidsmedewerkers op. Het dragen van kleding of andere uitingen van de bezoekende club is niet toegestaan op de reguliere tribunes. Bezoek je het Fortuna Sittard Stadion voor het eerst? Bekijk dan vooraf het huishoudelijk reglement.

Bereikbaarheid
Van 8 tot en met 12 oktober is de A2 afgesloten. Hierdoor wordt rondom de wedstrijd grote verkeersdrukte verwacht. Plan je reis vooraf, vertrek ruim op tijd en reis waar mogelijk met het openbaar vervoer.

Parkeren
Kom je met de auto? Vertrek op tijd en maak gebruik van de beschikbare parkeervelden rondom het stadion. Let op: P1 (parkeergarage) is vanaf deze wedstrijd uitsluitend toegankelijk met een vooraf aangeschafte digitale parkeerkaart.

De volgende parkeervelden zijn beschikbaar:

ParkeerveldNavigatieadresTarief
P1 – ParkeergarageLissabonlaan€ 12,50, reserveer hier
P2ParijsboulevardNiet beschikbaar
P3MadridstraatNiet beschikbaar
P4Parijsboulevard 255Niet beschikbaar
P5 - SabicHelsinkistraat€ 5,00
P6 – BallorigOslostraat€ 5,00


Let op: op Bedrijvenstad Sittard geldt een parkeerverbod. De gemeente heeft aangekondigd rondom deze wedstrijd extra te controleren op foutparkeren. Parkeer daarom uitsluitend op de daarvoor bestemde locaties.

Tickets
Nog geen ticket? Voor Fortuna Sittard – FC Twente geldt vrije verkoop. Tickets zijn zowel online als op de wedstrijddag bij de ticketunit verkrijgbaar. De online verkoop loopt tot zaterdag 10 oktober om 20.00 uur.

Minuut stilte ter nagedachtenis aan Ammi
Voorafgaand aan de wedstrijd wordt er een minuut stilte gehouden ter nagedachtenis aan Ahmed Ammi. Ahmed was de afgelopen jaren als hoofdtrainer van Onder 19 actief binnen de jeugdopleiding van Fortuna Sittard. Met passie, kennis en toewijding zette hij zich in voor de ontwikkeling van jonge spelers. Als betrokken trainer, inspirerende mentor en bovenal warm en oprecht mens heeft Ahmed met zijn enthousiasme, professionaliteit en persoonlijke aandacht een blijvende indruk achtergelaten op spelers, collega’s en iedereen die met hem heeft samengewerkt.

Merchandise
Voor geel-groene merchandise kun je rondom de wedstrijd op verschillende plekken terecht:
- Fortuna Fanshop: geopend van 16:30 tot 20:00 uur en na afloop nog één uur. Hier vind je onder meer wedstrijdshirts, sjaals en andere Fortuna-artikelen.
- Fanzone: geopend van 16:30 tot 20:00 uur. In de Fanzone van het oktoberfeest zijn de speciale Oktoberfeest-shirts verkrijgbaar.
- Ticketunit: geopend van 18:00 tot 20:00 uur aan de Lissabonlaan, ter hoogte van de ingang van de parkeergarage. Hier is onder meer wedstrijdspecifieke merchandise verkrijgbaar.

Oktoberfeest in de Fanzone
De Fanzone opent zaterdag al om 16.30 uur en staat volledig in het teken van het Oktoberfeest. DJ Fiasco, De Kroegadours en Kryner Party mit Ronald zorgen voor de muzikale invulling. Voor de jongste Fortunezen zijn er gratis schmink, een draaimolen en een grote speeltrailer. Daarnaast zijn er verschillende foodtrucks aanwezig en wordt aan de bar onder meer Brand Weizen geschonken.

Van 16.30 tot 17.30 uur geldt een Happy Hour op halve liters Brand Bier. De Fanzone blijft geopend tot de aftrap om 20.00 uur. Trek je lederhosen of dirndl aan en kom op tijd naar het stadion om samen toe te leven naar de wedstrijd.