Fotoreportage Stadion Uitzenden Business Lounge
𝗗𝗲 𝗽𝗲𝗿𝗳𝗲𝗰𝘁𝗲 ‘𝗕𝗿𝗲𝗲𝗸 𝗱𝗲 𝗪𝗲𝗲𝗸’ 𝗶𝗻 𝗱𝗲 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗖𝗹𝘂𝗯! 🟡🟢
Gisterenavond was het weer tijd voor bekervoetbal in Sittard. Hoewel de uitslag tegen Almere City FC helaas niet was waar we op hoopten, was de sfeer in de Business Club er niet minder om. Want zeg nou zelf: wat is een betere manier om de week te breken dan met je vrienden, collega's of partners bij Fortuna?
De energie in de Stadion Uitzenden Lounge, de vertrouwde gezichten in de skyboxen en de verbondenheid op de business tribune maakten de avond compleet. We vlamden gisteren voor de enerlaatste keer dit jaar in ons eigen stadion, en ondanks het resultaat op het veld, was het buiten de lijnen ouderwets top.
Bedankt aan iedereen die erbij was!
𝗡𝗼𝗴 𝗴𝗲𝗲𝗻 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿 𝗲𝗻 𝘄𝗶𝗹 𝗷𝗶𝗷 𝗲𝗿 𝗱𝗲 𝘃𝗼𝗹𝗴𝗲𝗻𝗱𝗲 𝗸𝗲𝗲𝗿 𝗼𝗼𝗸 𝗯𝗶𝗷 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗶𝗻 𝗼𝗻𝘇𝗲 𝗕𝘂𝘀𝗶𝗻𝗲𝘀𝘀 𝗖𝗹𝘂𝗯? Neem contact op met Roger Kessels of Sander Zinken via 𝗰𝗼𝗺𝗺𝗲𝗿𝗰𝗶𝗲@𝗳𝗼𝗿𝘁𝘂𝗻𝗮𝘀𝗶𝘁𝘁𝗮𝗿𝗱.𝗻𝗹.
Óf boek direct jouw kaarten voor onze laatste thuiswedstrijd dit jaar tegen
#AZ : https://lnkd.in/eMjD3KEP